Afgelopen zaterdag was het prachtig weer voor een dagje springen en dressuur. Twee amazones van onze vereniging hebben mooie prestaties neergezet tijdens hun wedstrijden.
Jennifer Riezebos springt naar succes in Varsseveld
Jennifer Riezebos maakte samen met haar pony’s Bink en Jack haar debuut in het buitenparcours in Varsseveld. Ondanks dat het haar vader niet lukte om – ondanks de hulp van YouTube – de beruchte hengstenvlecht bij de pony’s te krijgen, liet Jennifer haar talent zien in het springen. De jury waardeerde haar rijstijl, wat resulteerde in een uitstekende dag: twee 1e prijzen en een 2e prijs!

Linda Kok sluit L2 af met dubbele overwinning
Linda Kok (foto bovenaan) reisde af naar Ermelo, waar ze twee fijne dressuurproeven reed in de klasse L2 met het paard Odessa. Het werd een geslaagd weekend met twee 1e prijzen en mooie scores van 202,5 en 201 punten. Deze wedstrijd was tevens haar laatste in deze klasse. Met een goed gevoel gaan Linda en Odessa nu het buitenseizoen in.
Een geslaagd weekend dus voor beide amazones, vol persoonlijke hoogtepunten en mooie resultaten.