Het dagteam van biljartvereniging Reijersdam (Rens Jager, Martin ten Hove, Erik van den Belt en Wim Kars) ging dinsdag op bezoek bij de plaatselijke biljartclub BV Ens ( Bram Abbekerk, Tonnie Vink, Johny de Waal en Arie Engels) en het werd een behoorlijke nederlaag van 41-34. Het enige positieve van deze wedstrijd voor BV Reijersdam was de overwinning van Rens Jager, met series van 24 en 19 caramboles won hij in 23 beurten van Bram Abbekerk, uitslag 5-12. Martin ten Hove verloor in 26 beurten van Tonnie Vink, uitslag 12-9, Erik van den Belt verloor in 33 beurten van Johny de Waal, uitslag 12-9, en Wim Kars had een heel slechte dag en verloor in 21 beurten van Arie Engels, uitslag 12-4.
De laatste wedstrijd van dit seizoen van het C2 team ( Rens Jager, Harry Winkeler en Martin ten Hove) was ook geen succes in Hattem werd van BV DOS ( Louis van Jole, Albert Heideveld en Henk Chaigneau) verloren met 36-19. Rens Jager had dit keer niet zijn beste dag en verloor in 26 beurten van Louis Jole, uitslag 12-7 , ook Harry Winkeler had een slechte dag, hij verloor in 18 beurten van Albert Heideveld, uitslag 12-5 en Martin ten Hove verloor in 25 beurten van Henk Chaigneau, uitslag 12-7. Het team van BV Reijersdam eindigde dit seizoen op een teleurstellende 8e. plaats.
Het C3 team van BV Reijersdam( Jan van Boven, Jeffrey Vink en Wim Kars) won de derby tegen het C3 team van BV De IJssel ( Ries van Baal, Remco de Velde Harsenhorst en Harrie Klumper) met 32-22. Jan van Boven had slechts 21 beurten nodig om te winnen van Ries van Baal, uitslag 12-3 en Jeffrey Vink kwam tekort tegen Remco de Velde Harsenhorst hij verloor in 22 beurten, uitslag 8-12 , Wim Kars won in 29 beurten van Harrie Klumper, uitslag 12-7. Het team van BV Reijersdam eindigde op 5e. plaats.
Komende week nog een wedstrijd voor dit seizoen, dan speelt het dagteam van BV Reijersdam de laatste wedstrijd van dit seizoen tegen BV Steenwijk op donderdag 1 mei, aanvang 13.30 uur in het wijkcentrum Reyersdam.