Weer een geslaagde (jaarlijkse) familiedag in Wilsum

0
348

Wilsum fam dag (2)

Afgelopen zaterdag 30 mei beleefde het dorp Wilsum een bomvol programma vol activiteiten op de jaarlijkse familiedag.
Dit jaar kon men zich weer uitleven in de diverse takken van sport en spel. Van stratenvolleybal tot fietstochten met HIGH TEA en/of een wijn/bierproeverij, springkussens, schminken en andere jeugdactiviteiten.

Ook kon men de strijd aangaan voor de “WILLEM VAN DIEREN” penaltybokaal waar “Good old” Gerard Bolt alles uit de kast moest halen om de deelnemers het scoren te beletten. Echter kon hij niet voorkomen dat hij toch door de aanstormende talenten werd gepasseerd.

“Good old” Gerard Bolt moest alles uit de kast halen om de deelnemers van het penaltybokaal het scoren te beletten, maar hij kon niet voor komen dat hij toch door de aanstormende talenten Roelof Kok (F2), Gijs Kamphof,(F1) Lisa van Spijker (E1) Daan van Lente (D1), en Patrick Goudbeek C1/B1 werd gepasseerd.

Bij het onderdeel circuit waren de winnaars:

F2: Lean van Spijker
F1: Eva van de Wetering
E: Merel Fix
D: Thomas van de Weerd

En bij het volleybal:
1e: Westenbergstraat/Pluimerf
2e: De Brinkies
3e: De jonge Vinken

Al met een geslaagde familiedag in Wilsum die werd afgesloten met een gezellige Barbecue

Wilsum fam dag (3)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here