Groene Inspiratieavond – 1000 soorten, 1000 kansen

122

Wil jij bijdragen aan een groener Kampen? Kom dan op woensdag 26 maart om 19:15 uur naar de Groene Inspiratieavond in de Bibliotheek in de Stadskazerne!

Laat je inspireren door bioloog en schrijver Luc Hoogenstein, die vertelt over zijn ‘1000-soorten tuin’. Ontmoet ook anderen die zich inzetten voor meer groen in de stad.

Of je nu buurtbewoner, lid van een (natuur)organisatie of gewoon geïnteresseerd bent – dit is dé avond om te verbinden en samen in actie te komen.

Wil jij vertellen hoe jouw organisatie bijdraagt aan een groenere, schonere of duurzamere Kampen? Je krijgt de kans om in 1 minuut je organisatie te pitchen of een tafel in te richten om je initiatief te promoten.

Meld je snel aan, er is plek voor 100 mensen.

Programma:

  • 19:15 uur: Zaal open
  • 19:30 uur: Opening door wethouder Erik Faber
  • Korte presentatie door Groene Loper Kampen
  • Spreker Luc Hoogenstein – schrijver & bioloog
  • Pitch je initiatief! Organisaties presenteren zich
  • Netwerkmoment – Ontmoet en ontdek

Toegangsprijs: Een stekje of plant voor de plantenruiltafel.

Na het programma is er een informeel netwerkmoment met een hapje en een drankje, zodat je nieuwe mensen kunt leren kennen en samenwerkingen kunt verkennen.

Aanmelden kan via de website van de Groene Loper Kampen: www.groeneloperkampen.nl.

Tot dan! 🌿
Locatie: Stadskazerne, Oudestraat 216, Kampen