Het leerlingenorkest van het Stedelijk Orkest organiseert een Disney Meezing- en Dansspektakel op zaterdagmiddag 25 mei aanstaande. Speciaal voor deze voorstelling is een verhaal geschreven waarin Belle (gespeeld door Jojanneke Last) door een toverspreuk van een oude vrouw nooit meer muziek kan maken.
De kinderen wordt gevraagd tijdens de voorstelling Belle te helpen de toverspreuk te verbreken door het gezamenlijk vervullen van een grote opdracht. Lukt dit, dan kan Belle weer beginnen met het leren van dwarsfluit spelen. Het is een interactieve voorstelling waarin de kinderen met Belle mee kunnen zingen, dansen en muziek maken.
Er worden verschillende Disney-liedjes gespeeld en gezongen uit een aantal Disney-films.
Workshops
Voorafgaand aan de voorstelling en achteraf kunnen kinderen zich opgeven voor een workshop.
Vooraf gaat het om het krijgen van een kleine muzikale rol in de voorstelling.
Achteraf kunnen kinderen zich opgeven voor een workshop waarin zij allerlei verschillende instrumenten uitproberen.
Disney Meezing- en Dansspektakel: Belle kan door een toverspreuk van een oude vrouw uit het dorp nooit meer muziek maken, tenzij….. Kom naar dit meezing- en dansspektakel en help Belle mee de betovering te doorbreken!Wil je een rol tijdens de voorstelling, geef je dan op voor de workshop voorafgaand aan de voorstelling. (Let op: hiervoor is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar).
Wanneer: zaterdag 25 mei 16.00 – 17.00 uur
Waar: Zaal Stedelijk Orkest, Bolwerk 10 Kampen
Kosten: geen (voor de kinderen gratis ranja met iets lekkers)
Voor opgave workshop en meer informatie: http://www.stedelijkorkest.nl