Geen A4D Kampen in juni, wel een nieuw jasje in dit jubileumjaar

0
610

Door alle ontwikkelingen met het coronavirus gaat de geplande A4D Kampen in juni niet door. De organisatie hoopt in het najaar er wel één te kunnen organiseren. Zodra ze hier meer zekerheid over hebben en ze verantwoord een avondvierdaagse in Kampen kunnen organiseren, stellen ze iedereen daarvan op de hoogte.

“We waren al sinds het begin van dit jaar druk met alle voorbereiding omdat het dit jaar gaat om de 75ste editie en dat wilden we graag feestelijk omlijsten en niet onopgemerkt voorbij laten gaan”, aldus de organisatie.

“Bij een feestelijke editie hoort een nieuw jasje. Daarom presenteren wij met trots een nieuw logo en nieuwe website. Ons logo is ontworpen door Lucas Reinds van Pankra, en in de kleuren van het beeldmerk van Kampen. Herkenbaar, sportief en eigentijds zodat we weer een paar jaar vooruit kunnen.

En met dank aan Roel en Henry van KaMels, hebben we ook een nieuwe website. Alles wat je wilt weten over de A4D, van historie tot onze sponsoren kun je hier vinden. Voor en tijdens de A4D zorgen we ervoor dat je alle actuele informatie hier kunt vinden.”

Samen met het organiserend comité van IJsselmuiden is de tweede medaille in de nieuwe serie ook in de maak en in bestelling. Dit jaar heeft de organisatie gekozen voor de Nieuwe Toren en zal het wederom een mooi collectorsitem worden. En of we die medaille nog dit jaar of volgend jaar bij iedereen kunnen omhangen …….. dat weet niemand.

Link naar website A4D Kampen https://www.a4dkampen.nl